به گزارش خبرنگار تاج من، تیم‌های فوتبال سپاهان و گل گهر در نیمه نهایی جام حذفی امروز شنبه ۲۶ خرداد از ساعت ۱۹:۴۵ و با قضاوت موعود بنیادی فر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رو در روی هم قرار گرفتند که این ب...

به گزارش خبرنگار تاج من، تیم‌های فوتبال سپاهان و گل گهر در نیمه نهایی جام حذفی امروز شنبه ۲۶ خرداد از ساعت ۱۹:۴۵ و با قضاوت موعود بنیادی فر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به سود سپاهان به پایان رسید.

ترکیب سپاهان: نیما میرزازاد، میلاد زکی‌پور (۷۶- کارت قرمز)، هادی محمدی (۵۳- کارت زرد)، سیاوش یزدانی (۷۰- کارت زرد)، رامین رضائیان، محمد کریمی، برایان دابو، امید نورافکن (۵۹- کاوه رضایی)، فرشاد احمدزاده، رضا شکاری (۸۶- محمد دانشگر) و شهریار مغانلو (۸۸- کارت زرد) (۱+ ۹۰- آریا یوسفی)

ترکیب گل گهر: ابوالفضل رزاق‌پور، محمدرضا اخباری، علی‌رضا علی‌زاده (۶۸- کارت زرد)، بهنام برزای (۱۹- کارت زرد)، علی‌اصغر عاشوری (۷۹- کارت زرد)، علی‌رضا کوشکی، مهدی ممی‌زاده (۷۱- اریک بایناما )(۷۶- کارت قرمز برای بایناما)، مسیح زاهدی، سعید سحرخیزان (۶۱- مسعود زائرکاظمینی)، سامان فلاح (۸+ ۹۰ کارت زرد) احمدرضا زنده‌روح

*در دقیقه ۸۰ داور با کارت زرد مارینوس اوزونیدیس را جریمه کرد.

بازی با حمله بازیکنان سپاهان آغاز شد که ثمره‌ای برای زردپوشان نداشت و در ادامه به علی اصغر عاشوری در برخورد با بازیکن سپاهان مصدوم و بازی چند دقیقه‌ای متوقف شد.

اولین حمله و اولین گل برای گل گهر

در دقیقه ۶ و در حالی که بازیکنان گل گهر برای اولین بار به سمت دروازه سپاهان حمله کرده بودند، ابوالفضل رزاق پور مدافع چپ گل گهر از اشتباه نیما میرزازاد نهایت استفاده را برد و با ضربه‌ای مستقیم به توپ ضربه زد که تو پ وارد دروازه سپاهان شد تا حساب کار یک بر صفر به سود شاگردان «مارینوس اوزونیدیس» شود.

پس از دریافت گل، هواداران سپاهان خیلی زود شعارهایی را علیه بازیکنان این تیم سر دادند.

در دقیقه ۹ بازیکنان گل گهر بار دیگر حمله‌ای را به سمت دروازه سپاهان تدارک دیدند که مهدی ممی زاده از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که نیما میرزازاد به سختی توپ را به کرنر فرستاد.

عکس العمل زیبای اخباری مانع از گلزنی رضائیان

در دقیقه ۱۶ در نزدیکی خط کرنر برای بازیکنان سپاهان ضربه آزاد اعلام شد که رامین رضائیان پشت توپ ایستاد و از زاویه‌ای بسته دروازه اخباری را هدف گرفت که این دروازه بان به خوبی توپ را از روی خط دور کرد.

در دقیقه ۲۴ بازی، یکی از هواداران سپاهان قصد ورود به داخل زمین را داشت که با بنرهای تبلیغاتی برخورد کرد و توسط مأموران ورزشگاه به بیرون از زمین هدایت شد.

فرصت سوزی سحرخیزان

در دقیقه ۲۶ بازیکنان گل گهر ضد حمله‌ای را از سمت راست به سمت دروازه سپاهان تدارک دیدند که روی حرکت خود ممی زاده او توپ را رو به بیرون پاس داد و کوشکی صاحب توپ شد و در محوطه جریمه سعید سحرخیزان را صاحب توپ کرد و این بازیکن در مصافی تک به تک با میرزازاد توپ را از بین پاهای میرزازاد عبور داد اما ضربه او قدرت کافی را نداشت و در آستانه ورود توپ به دروازه هادی محمدی توپ را از خط دروازه دور کرد تا گل گهر به گل دوم در این بازی دست نیابد.

در دقیقه ۳۶ بازیکنان سپاهان حمله‌ای را به سمت دروازه گل گهر انجام دادند که از سمت چپ میلاد زکی پور توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد و رضا شکاری به توپ ضربه زد که پس از برخورد به مدافع گل گهر، توپ راهی کرنر شد.

فوق واکنش اخباری، زکی پور را ناکام گذاشت

بازیکنان سپاهان در اواخر نیمه اول، حملات زیادی را به سمت دروازه گل گهر انجام دادند در یکی از این موارد در دقیقه ۴۲، توپ به میلاد زکی پور رسید و این بازین از بیرون محوطه جریمه با شوتی سرکش به توپ ضربه زد که محمدرضا اخباری به زیبایی توپ را به کرنر فرستاد.

گلزنی محمدی سپاهان را از شکست در نیمه اول نجات داد

در دقیقه آخر نیمه اول، کرنر برای سپاهان شکل گرفت و رامین رضائیان توپ را به محوطه جریمه گل گهر ارسال کرد و هادی محمدی بالاتر از مدافع گل گهر با ضربه سر توانست گل تساوی را برای سپاهان به ثمر برساند.

بازیکنان سپاهان دیرتر از بازیکنان گل گهر وارد زمین شدند و نیمه دوم این بازی با دقایقی تأخیر اخیر آغاز شد.

بازیکنان سپاهان نیمه دوم را هم مانند نیمه اول هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم چند موقعیت خلق کردند که هیچکدام از توپ‌های آنها راهی به سمت دروازه اخباری نداشت.

نیمه دوم تا دقیقه ۶۵ موقعیت حساسی رو دروازه دو تیم به وجود نیامد و توپ بیشتر در اختیار بازیکنان سپاهان قرار داشت.

محمدی فرشته نجات مورایس

در دقیقه ۶۶ بازی و از سمت چپ برای سپاهان ضربه آزاد شکل گرفت که میلاد زکی پور توپ را به سمت دروازه ارسال کرد و روی خروج اشتباه محمدرضا اخباری، هادی محمدی برای دومین بار توانست با ضربه سر دروازه گل گهر را باز کند تا سپاهان برای اولین بار در این بازی از میهمان خود پیش بیافتد.

درگیری بازیکنان دو تیم و اخراج زکی پور و بایناما

اریک بایناما در دقیقه ۷۵ برایان دابو را نقش بر زمین کرد و در ادامه میلاد زکی پور با بایناما درگیری فیزیکی داشت که داور هر دو بازیکن را با کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. این در حالی بود که بایناما تنها ۵ دقیقه از ورودش به زمین بازی می‌گذشت.

با کسب این پیروزی سپاهان به دیدار پایانی جام حذفی راه یافت.

کد خبر 6137481
منبع : منبع