- اخبار ورزشی - به گزارش پایگاه خبری تاج من، بر این اساس عملیات ساخت این چهار استادیوم با الگو برداری از ورزشگاه مرسدس شهر آتلانتا ساخته و از مشاوران آمریکایی در ساخت این استادیوم ها استفاده می‌شود.4...
- اخبار ورزشی -

به گزارش پایگاه خبری تاج من، بر این اساس عملیات ساخت این چهار استادیوم با الگو برداری از ورزشگاه مرسدس شهر آتلانتا ساخته و از مشاوران آمریکایی در ساخت این استادیوم ها استفاده می‌شود.

4 استادیوم مورد نظر برای باشگاه‌های الهلال، الاتحاد، النصر و الاهلی ساخته می‌شود که از نظر محبوبیت باشگاه‌های نخست فوتبال عربستان محسوب می‌شوند و ظرفیت هر استادیوم 35 هزار نفر خواهد بود.

چهار باشگاه مورد نظر همچنین اسامی و نمادهای مورد نظر خود برای ساخت این ورزشگاه‌ها را اعلام کرده‌اند که بر این اساس نام ورزشگاه الهلال موج آبی و ورزشگاه الاتحاد، استادیوم ببرها خواهد بود.

بر اساس چشم انداز وزارت ورزش عربستان که از سوی ولیعهد این کشور اعلام شده لیگ فوتبال این کشور باید در 10 سال آینده به جمع 10 لیگ برتر جهان برسد. بر همین اساس در فصل جاری مجوز استفاده از 8 بازیکن خارجی در لیگ عربستان صادر شد و این لیگ رکورد پرهزینه‌ترین نقل و انتقالات تابستانی آسیا را به نام خودش ثبت کرد.

انتهای پیام/

منبع : منبع