به گزارش تاج من،  در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ برتر بیست و دوم، تیم استقلال جمعه هفته جاری بیست و یکم مرداد در تهران میزبان سپاهان است. از جمله بازیکنان تازه سپاهانی شده در فصل تابستان...
به گزارش تاج من، 

در چارچوب هفته اول مسابقات لیگ برتر بیست و دوم، تیم استقلال جمعه هفته جاری بیست و یکم مرداد در تهران میزبان سپاهان است. از جمله بازیکنان تازه سپاهانی شده در فصل تابستانی نقل و انتقالات می توان به دو نفر اشاره کرد که به شدت استقلالی هستند.

میلاد زکی پور و محمد دانشگر بازیکنانی هستند که در این تابستان به ترتیب با انتقال از گل گهر سیرجان و استقلال به جمع بازیکنان سپاهان اضافه شدند. این دو مدافع در بازی دوستانه آخر سپاهان نیز مقابل تیم خوشه طلایی ساوه به میدان رفتند. دانشگر در نیمه اول در ترکیب اصلی حضور داشت و میلاد زکی پور در نیمه دوم  برای این تیم به میدان رفت تا هر دو بازیکن سابق استقلال برای سرمربی پرتغالی تیم شان به میدان رفته باشند.

اما با توجه به حضور زکی پور و دانشگر در استقلال طی سالهای گذشته از اردوی سپاهان خبر می رسد این بازیکن در جمع هم‌تیمی‌هایشان از برنامه تمرینی و انگیزه بالای خود برای مصاف مقابل استقلال خبر داده اند. از این رو به نظر می رسد سرمربی پرتغالی سپاهان با اطلاع از این موضوع از هر دو بازیکن در ترکیب اصلی تیم خودش مقابل استقلال استفاده کند.