به گزارش خبرنگار تاج من، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت ۲۰ روزه برای فعالیت در باشگاه مذاکره با بازیکنان برای تمدید قرارداد را ادامه می‌دهد....

به گزارش خبرنگار تاج من، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت ۲۰ روزه برای فعالیت در باشگاه مذاکره با بازیکنان برای تمدید قرارداد را ادامه می‌دهد. از این رو بازیکنانی همچون مرتضی پورعلی گنجی، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر پای میز مذاکره با باشگاه نشستند تا پیشنهاد خود را برای امضای قرارداد جدید برای دو فصل دیگر مطرح کنند.

هر سه بازیکن پرسپولیس با پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد موافقت کردند اما تنها یک پیش شرط گذاشته اند که باشگاه هم با آن موافق است.

پورعلی گنجی، اسماعیلی فر و ترابی با وجود پذیرش پیشنهاد مالی باشگاه برای تمدید قرارداد خواهان دریافت ۱۰۰ درصدی قراردادهای فصل قبل خود به همراه آپشن های قهرمانی هستند که درویش نیز به آنها قول داده است این مبلغ تا دهم تیرماه به آنها پرداخت خواهد شد.

همچنین گئورگی گولسیانی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی گرجستان برای رقابت‌های جام ملت‌های اروپا و همچنین وحدت هنانوف به علت حضور در کشور تاجیکستان قرار است پس از بازگشت به کشور در این خصوص پای میز مذاکره بنشینند.

کد خبر 6137230
منبع : منبع